Leden 2012

HAHAHA Tak to je super

31. ledna 2012 v 19:01 | Andy
Tak si brouzdám po různých blocích a najdu tohle! Já se válela smích po podlaze! UWAGA POZOR JETO NAKAŽLIVÉ!!!
Fakt super!

Obrázek 2

31. ledna 2012 v 17:44 | Andy |  Obrázky
Tak a máme tu druhý obrázek. Nevěděla jsem co mám nakreslit a tak jsem nakreslila své oblíbené jídlo.

Vtipy

30. ledna 2012 v 19:21 | Andy

Vtipy

Želvi polévka

"Pane vrchní v té želví polévce není ani kousek želvího masa." Vrchní: "V maďarském guláši také neplave ani jediný Maďar."

Test

Přijde Pepíček Kalianků že školy a otec se jej ptá: "Copak jste dělali dnes ve škole?" "Psali jsme písemku." "A kolik otázek jsi věděl?" "Dvě." "A které?" "Jméno a příjmení!"

Návštěva v zoo

Maminka jde s Pepíčkem poprvé do zoo. Od první chvíle, co tam vejdou, Pepíček nadšeně výská: "Jéé, opička! Mami, koukej, opička!" A maminka na to: "Ticho, Pepíčku, to je teprve paní pokladní!"


Zvířata na farmě

Baví se dva farmáři. "Označkoval jsi všechna zvířata?" "Označkoval." "A měl jsi s některým problém?" "S dobytkem to bylo snadný, ale se včelama to bylo hrozné."


Beruška

Je holčička a má na dlani berušku, a říká: "Beruško zazpívej." Beruška zpívá: "Tralala lalalá." Holčička řekne moc hezké, a zatleská.


Slon a mravenci

Slon se opaluje na pláži a najednou k němu příjdou dva mravenci a jeden povídá. "Slone, pojď se prát." "To není fér, vy jste dva."

Moucha a slon

Slon s mouchou šli vyloupit banku a když tam přišli tak moucha povídá: "Slone, schovej se za mne, já jsem taková nenápadná."

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Bígl

30. ledna 2012 v 19:03 | Andy
Tak si brouzdám po netu a najednou najdu tak krásný obrázek se štěňátkem bíglem a jelikož miluju bígly tak jsem so ho dala na tapetu tady je. Co myslíte je rozkošný?Smějící se
Bígl

Obrázky na přání

30. ledna 2012 v 14:29 | Andy
Takže, tady máme obrázky na přání. Nejdrív napiěte do komentíků a já usoudím jestli mi to pude či ne.
PIŠTE,PIŠTE PLS PLEASE PROSÍMKřičící

Obrázek

30. ledna 2012 v 8:24 | Andy |  Obrázky
ČUSÍK!

Rozhodla jsem se, že tady budu dávat obrázky, které sama nakreslím v malování. Doufám, že se vám tento první obrázek bude líbit a do komentíků napište názor dík.

AndyMrkající


Rex

28. ledna 2012 v 18:27 | Andy

REx

Ahojky lidičkyMrkající Já jsem Rex a jsem Bígl. Jsou mi 3 roky a bydlím v kotci.

Něco o mé rase:

Bígl je milý, přátelský a samostatný pes. Není agresivní a ani příliš temperamentní. Bígl je kamarádský, bystrý a nenáročný pes. Miluje svého pána a jeho rodinu. Vůči ostatním lidem i zvířatům je mimořádně snášenlivý. Tuto svou vlastnost získal díky tomu, že byl odjakživa držen ve velkých smečkách. Bígl potřebuje hodně pohybu a dlouhé procházky přírodou. Nesmíte však zapomenout na jeho lovecké instinkty. Pokud narazí na stopu, bývá problém ho z ní odvolat. Z tohoto důvodu se doporučuje kurz poslušnosti. Beagle vyžaduje důslednou a citlivou výchovu.
Toto plemeno se rovněž vyznačuje velmi dobrým zdravím a inteligencí. Je to veselý, živý a čilý pes. Někdy dokáže být dosti svéhlavý. Při lovu je vytrvalý a odvážný.