Vtipy

30. ledna 2012 v 19:21 | Andy

Vtipy

Želvi polévka

"Pane vrchní v té želví polévce není ani kousek želvího masa." Vrchní: "V maďarském guláši také neplave ani jediný Maďar."

Test

Přijde Pepíček Kalianků že školy a otec se jej ptá: "Copak jste dělali dnes ve škole?" "Psali jsme písemku." "A kolik otázek jsi věděl?" "Dvě." "A které?" "Jméno a příjmení!"

Návštěva v zoo

Maminka jde s Pepíčkem poprvé do zoo. Od první chvíle, co tam vejdou, Pepíček nadšeně výská: "Jéé, opička! Mami, koukej, opička!" A maminka na to: "Ticho, Pepíčku, to je teprve paní pokladní!"


Zvířata na farmě

Baví se dva farmáři. "Označkoval jsi všechna zvířata?" "Označkoval." "A měl jsi s některým problém?" "S dobytkem to bylo snadný, ale se včelama to bylo hrozné."


Beruška

Je holčička a má na dlani berušku, a říká: "Beruško zazpívej." Beruška zpívá: "Tralala lalalá." Holčička řekne moc hezké, a zatleská.


Slon a mravenci

Slon se opaluje na pláži a najednou k němu příjdou dva mravenci a jeden povídá. "Slone, pojď se prát." "To není fér, vy jste dva."

Moucha a slon

Slon s mouchou šli vyloupit banku a když tam přišli tak moucha povídá: "Slone, schovej se za mne, já jsem taková nenápadná."

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama